Rune Lothe, dagleg leiar

414 12 138

rune.lothe@ikah.no 


Knut Kjosås, fagleiar

55 30 60 95

knut.kjosaas@ikah.no   


Øyvind Olsen, IKT-ingeniør

55 30 60 92

oyvind.olsen@ikah.no


Thea Henriette Skjåk Nielsen, rådgjevar

55 30 60 94

thea.nielsen@ikah.no


Janny Sjåholm, rådgjevar 

55 30 60 93

janny.sjaaholm@ikah.no


Kristian Strømme, rådgjevar 

55 30 60 90

kristian.stromme@diginordhordland.no


Inge Vikane, konsulent og verneombud

55 30 60 91

inge.vikane@ikah.no


Jørn Harald Grov, spesialkonsulent 

55 30 60 99

jorn.grov@ikah.no


Harry Lewis Lawford, konsulent

55 30 60 90

harry.lewis.lawford@ikah.no


Adisa Zvekic, konsulent

55 30 60 98

adisa.zvekic@ikah.no


Aina Vindenes, konsulent

55 30 60 96

aina.vindenes@ikah.no


Elizabeth Skråmestø, konsulent

55 30 60 97

elizabeth.skramesto@ikah.no


Kjersti Marie Sørensen, konsulent

55 30 60 90

kjersti.marie.sorenes@ikah.no


Henrik Nitter Rugesæter, konsulent

55 30 60 90

henrik.nitter@ikah.no


Håvard Ringen, konsulent

55 30 60 90

havard.ringen@ikah.no